Ubytovanie

Základny popis

Útulné izby s neopakovateľným výhľadom na veľkorysé golfové ihrisko. Oáza pokoja mimo ruchu hlavného mesta, ktorú si môžete vychutnať aj vy. Len 15 minút od Bratislavy na Vás čaká jedinečný zážitok za dostupné ceny. Vytvorte si u nás rezerváciu a zabudnite na okolitý svet.

Dvojposteľová izba s možnosťou oddelených postelí

Krásna, priestranná izba pre dvoch s výhľadom na golfové ihrisko, veľkou posteľou a veľkorysou kúpeľnou, úctyhodnými úložnými priestormi, wi-fi pripojením a parkovaním priamo vo vyhľadávanom golfovom rezorte Welten

Trojpostelová izba s dvoma spáľňami.

Ubytovanie pre troch v dvoch oddelených izbach. Máte rodinu a chcete sa u nás ubytovať? Táto izba je ako stvorená pre dvoch dospelých a dve deti alebo troch dospelých.  Rezervujte si u nás pobyt a my sa postaráme o zvyšok. Wifi & parking v cene.

Apartmán

Rezervujte si krásny, priestranný apartmán s výhľadom na golfové ihrisko v rezorte Klaudia’s! Ubytujeme 4 dospelých. U nás máte zaručený komfort, relax a dokonalú spokojnosť. Wifi, parking a kráľovské raňajky sú v cene pobytu. 

Luxusný apartmán s rohovou vaňou

Väčšia partia si príde na svoje. 4 dospelí je kapacita, ktorú túto krásny apartmán uvíta! Okrem dvoch krásnych izieb disponuje apartmán aj veľkorysou predsieňou a kúpeľňou. Wifi, parking a kráľovské raňajky sú v cene pobytu.